Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki wiszące do kuchni

Szafki wiszące do kuchni, wiszące szafki do kuchni oraz pojedyncze szafki wiszące do kuchni

Szafki wiszące do kuchni z kolekcji 24naszemeble to przepis na nowoczesne, komfortowe a przede wszystkim funkcjonalne wnętrze w Twojej kuchni czy salonie z aneksem kuchennym! Szafka wisząca do kuchni stworzona modułowo to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które powoduje, że meble od stolarza, których koszt będzie niezwykle wysoki odchodzą do lamusa. Wiszące szafki do kuchni mogą być dopasowane w Twoim wnętrzu w zestaw kuchenny stworzony do Twoich indywidualnych potrzeb bez doradcy typu stolarz czy architekt wnętrz. Teraz Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja modernistyczna kuchnia marzeń! Pojedyncze szafki wiszące do kuchni od 24naszemeble to zupełna wolność w stworzeniu takiej kuchnia o jakiej tylko marzysz! Szafki do kuchni wiszące z szufladami możesz układać jak tylko chcesz! Wolisz w swojej kuchni więcej elementów wiszących? Proszę bardzo. Szafki wiszące do kuchni pozwolą na stworzenie dowolnego rozwiązania.

Szafka wisząca do kuchni 40 cm, szafka wisząca do kuchni 60 cm i szafki do kuchni wiszące 80 cm

Szafki wiszące do kuchni posiadają nowoczesny system zawiasów, dzięki czemu otwieranie drzwi od szafek i szuflad nie będzie stanowić dla Ciebie i Twoich bliskich żadnego problemu przez długie lata! Szafka wisząca do kuchni 40 cm czy szafka wisząca do kuchni 60 cm z oferty 24naszemeble to niezawodność, piękno oraz nowoczesny design. Nie tylko szafki do kuchni wiszące 80 cm wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na wpływ czynników zewnętrznych takich jak obicia mebla, uderzenia czy zdarzające się czasem niefortunne zadrapania. Również szafka do kuchni wisząca 50 cm poza wysoką odpornością posiada dzięki właściwemu podziałowi wnętrza dużą powierzchnię do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów i dodatków kuchennych!

Szafka wisząca do kuchni, szafka wisząca wysoka do kuchni oraz szafka do kuchni wisząca z szybą

Co bardzo ważne, wymiary każdego mebla z naszej kolekcji są optymalne, dzięki czemu bez problemu można je łączyć i powielać bez obaw, że nie będą do siebie pasować w naszej kuchni! Szafka wisząca do kuchni wpasuje się perfekcyjnie do każdego typu pomieszczenia! Gwarantuje komfortowe i bezproblemowe korzystanie oraz trwałość przez wiele lat użytkowania.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel