Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Umywalki

Umywalki łazienkowe

Umywalki to niezwykle ważne elementy wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki, które służą do mycia rąk i twarzy. Umywalki do łazienki oraz toalety z kolekcji 24naszemeble mogą występować w różnych kształtach i rozmiarach, od popularnych tradycyjnych okrągłych i prostokątnych umywalek po bardziej awangardowe, niestandardowe formy i kształty. Umywalki łazienkowe mogą być wykonane z różnych materiałów, ale do najpopularniejszych ze względu na wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju zarysowania czy obicia zdecydowanie należy ceramika! Tak więc w zależności od preferencji, stylu aranżacji łazienki oraz indywidualnych potrzeb domowników, możesz wybrać umywalkę idealnie dopasowaną do Twojego wnętrza! Wraz z rozwojem technologii oraz wzrostem zainteresowania tematyką zrównoważonego rozwoju, coraz większą popularnością cieszą się również umywalki ekologiczne, wykonane z materiałów biodegradowalnych i wykorzystujące mniej wody, które coraz częściej pojawiają się w naszych wnętrzach.

Umywalki do łazienki

Zastanawiasz się, dlaczego nowoczesne umywalki są tak popularną armaturą wybieraną podczas przygotowywania aranżacji modnych wnętrz? To bardzo proste! Ponieważ umywalki łazienkowe to elementy wyposażenia modnych i eleganckich łazienek, które pełnią funkcję higieniczną, ale również estetyczną! Do najważniejszych zalet umywalek do łazienki należą przede wszystkim łatwość ich czyszczenia, wyjątkowa funkcjonalność, spora oszczędność miejsca, duża wytrzymałość oraz niesamowite bezpieczeństwo a także piękna i modna estetyka. Umywalki łazienkowe wykonane są z ceramiki, która jest niezwykle łatwa w czyszczeniu, co jest istotne dla utrzymania odpowiedniej higieny w łazience przez długi czas. Umywalki z naszej kolekcji posiadają również różne rozmiary i kształty, co pozwala na ich dopasowanie do różnych pomieszczeń i potrzeb użytkowników. Nie zapominajmy również, że umywalki są tymi elementami w aranżacjach naszych wnętrz, które wpływają na wygląd łazienki! Umywalki z naszej kolekcji posiadają zaokrąglone krawędzie, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania z nich, szczególnie dla osób posiadających małe dzieci.

Umywalki z szafką

Wybierając umywalkę do nowoczesnej łazienki czy toalety, warto zwrócić uwagę na kilka cennych porad. Po pierwsze zwrócić uwagę na kształt umywalki, którą chcesz wstawić do aranżacji swojego wnętrza. Obecnie bardzo popularne wśród klientów 24naszemeble są umywalki o minimalistycznym designie, w których dominują proste, geometryczne kształty. Często wybieramy modele umywalek do łazienki z płaskim dnem, które pozwalają na oszczędność sporej ilości miejsca we wnętrzu! Po drugie zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana została umywalka. Najpopularniejszym materiałami niezmiennie jest ceramika. Dlaczego właśnie ten materiał? Ponieważ ceramika jest trwała, łatwa do utrzymania w czystości oraz dostępna w różnych kształtach i rozmiarach. Po trzecie, ważny jest rozmiar umywalki... W przypadku małych łazienek warto wybrać umywalkę, która pozwala na dużą oszczędność miejsca.

pixel