Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Słupki łazienkowe

Słupek łazienkowy biały

Słupki łazienkowe to jedne z ciekawszych mebli, które chętnie zapraszamy do naszych wnętrzach! Dlaczego? Ponieważ słupek łazienkowy wąski czy słupek łazienkowy niski z kolekcji 24naszemeble to niezwykła funkcjonalność, duża pojemność oraz komfort z korzystania w domowej łazience każdego dnia! Słupek łazienkowy biały połysk 40 cm, słupek łazienkowy 25 cm czy słupek łazienkowy szerokość 20 cm to niewielkie gabarytowo meble, które pełnią w naszych wnętrzach funkcję przechowywania i organizacji różnych przedmiotów i dodatków w łazience takich jak ręczniki, kosmetyki czy artykuły higieniczne. Słupki do łazienki składają się najczęściej z kilku półek lub szuflad umieszczonych w formie wieżyczki. Rozmiar słupków łazienkowych może być dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz wymiarów łazienki, a także stylu aranżacji wystroju tego pomieszczenia. Słupek łazienkowy jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, szczególnie w małej łazience, gdzie brakuje miejsca na większe meble do przechowywania. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i funkcjonalności pozwalają na skuteczne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwiają utrzymanie odpowiedniego porządku w łazience!

Słupek łazienkowy wąski

Zastanawiasz się, dlaczego nowoczesne słupki łazienkowe dostępne w kolekcji 24naszemeble są meblami tak popularnymi podczas przygotowywania aranżacji modnych wnętrz sanitarnych w domach naszych klientów? To bardzo proste! Ponieważ słupki do łazienki to meble, które posiadają wiele zalet i są wybierane przez osoby, które chcą skutecznie wykorzystać dostępną w łazience przestrzeń. Do najważniejszych zalet łazienkowych słupków należą odpowiednia oszczędność miejsca, szeroka funkcjonalność, niezwykle prosty i szybki montaż, wysoka odporność na wilgoć a także elegancki i modny design. Słupki łazienkowe z naszej kolekcji są meblami o niewielkich rozmiarach, co pozwala na skuteczne wykorzystanie w każdej łazience niezależnie od jej metrażu. W przeciwieństwie do dużych szafek i regałów łazienkowych, słupki łazienkowe zajmują niewiele miejsca i są doskonałym rozwiązaniem dla małych łazienek. Słupki łazienkowe posiadają nowoczesny design i eleganckie wykończenie, które wpisuje się w modne style wystroju naszych łazienek. Dlatego, oprócz szerokiej funkcjonalności, łazienkowe słupki stanowią również element dekoracyjny pomieszczenia.

Słupek łazienkowy niski

Słupki łazienkowe dostępne w kolekcji 24naszemeble są wyjątkowymi meblami, które mogą być wybierane do różnych stylów wnętrzarskich, w tym również do eleganckich i nowoczesnych łazienek. Warto postawić na słupki do łazienki, które będą perfekcyjnie komponować się w harmonii z resztą wyposażenia i aranżacji łazienki. Mogą też być meblami, które będą wyróżniać się na tle aranżacji całego wnętrza. Wybór koncepcji zależy tylko od Ciebie! Nadal zastanawiasz się jakie słupki łazienkowe wybrać do nowoczesnych łazienek? Postaw na minimalistyczny design słupka łazienkowego, wykończenie mebla w matowej powłoce, kształty posiadające geometrię i symetrię a także te słupki, które będą stanowić kontrast do reszty wyposażenia Twojego wnętrza! Do nowoczesnych łazienek idealnie pasują słupki łazienkowe o prostym, minimalistycznym designie. Popularne są również łazienkowe słupki z matowym wykończeniem! Dlaczego? Ponieważ matowe wykończenie nada meblom elegancki i stonowany charakter. Słupki łazienkowe o geometrycznym kształcie lub o symetrycznej formie również będą pasować do modernistycznych łazienek. Mogą to być meble o niestandardowej formie, które będą harmonijnie współgrać z pozostałymi elementami aranżacji Twojej łazienki.

pixel