Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe, materac kieszeniowy, materace sprężynowe kieszeniowe i materac kieszeniowy z kokosem

Materace kieszeniowe dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze dopasowanie do kształtu ciała. W naszej kolekcji znajdują się materace kieszeniowe o siedmiu strefach twardości. Budowa materaca kieszeniowego opiera się na formatce sprężyn, zapakowanych w materiałowe woreczki. Każda sprężyna jest zapakowana w oddzielną kieszonkę. Sprężyny nie są ze sobą połączone drutem co powoduje, że każda pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnię. Sprężyny ułożone są w systemie siedmiu stref twardość. Oznacza to, że formatka sprężyn została podzielona na siedem części, w których zastosowane zostały sprężyny o różnych twardościach.

Materace kieszeniowe, materace kieszeniowe 160x200, materace kieszeniowe 140x200 oraz materace kieszeniowe 90x200

Materace kieszeniowe stanowią niezbędne wyposażenie każdej nowoczesnej sypialni, pokoju nastolatka, pokoju dziecka, pokoju niemowlaka a nawet pokoju gościnnego! Materac kieszeniowy to gwarancja odpowiedniego zdrowia przez długie lata dzięki zachowaniu właściwego snu! Każde nowoczesne łóżko to mebel, który bez komfortowego i funkcjonalnego materaca kieszeniowego nie ma szans na spełnienie najważniejszego zadania jakim jest dostarczenie nam właściwego snu! Odpowiedni sen, zdrowy wypoczynek oraz regeneracja naszego organizmu to zadania, które materace kieszeniowe 160x200, materace kieszeniowe 140x200 czy materace kieszeniowe 90x200 z kolekcji 24naszemeble spełnią bez większych problemów! Właściwe kieszeniowe materace - a tylko takie posiadamy w naszej kolekcji - zapewnią zdrowy i regenerujący sen każdej nocy! Kluczowym aspektem materacy kieszeniowych z kolekcji 24naszemeble jest zachowanie właściwej pozycji ciała podczas snu. Dzięki temu materac kieszeniowy 160x200 czy materac kieszeniowy 140x200 pozwolą zapomnieć o bólach naszych pleców, karku czy głowy! Jeśli chodzi o wybór właściwego materaca dla Ciebie czy Twoich bliskich nie oszczędzaj! Nie warto! Przecież zdrowie nasze oraz naszych najbliższych jest najważniejsze... Odpowiedni sen gwarantuje utrzymanie właściwej kondycji naszego ciała, co w ogromnym stopniu przekłada się na zdrowie naszego organizmu! Warto zatem wyposażyć swoją sypialnię, pokój nastolatka oraz pokój dziecka w łóżko wyposażone w wysokiej jakości kieszeniowy materac. Wybór odpowiedniego materaca kieszeniowego to właściwy krok, aby wprowadzić do swoich wnętrz niespotykany do tej pory komfort!

 

Materac kieszeniowy, materac kieszeniowy 160x200, materac kieszeniowy 140x200 oraz materac kieszeniowy 90x200

Pamiętaj, że właściwe dopasowanie materaca kieszeniowego do Twoich indywidualnych potrzeb to duża część sukcesu, która zagwarantuje swobodny i efektywny odpoczynek Tobie i Twoim bliskim każdego dnia! W kolekcji 24naszemeble znajdziesz materace kieszeniowe 120x200 oraz materace kieszeniowe 180x200, które pozwolą na wypoczynek oraz sen na najwyższym poziomie, którego do tej pory jeszcze nie zaznaliście! Nowoczesny materac kieszeniowy z naszej kolekcji gwarantuje, że dobry sen przełoży się na inne aspekty Twojego życia oraz życia Twojej rodziny! Wypoczęty człowiek może znacznie więcej! Brak bólu pleców, brak bólu ramiona, brak problemów z kręgosłupem a nawet znikające problemy z bólem głowy... Tak! Właściwy sen na odpowiednim materacu kieszeniowym do łóżka wpływa na zmniejszenie również takich objawów.

Materace kieszeniowe 120x200, materace kieszeniowe 180x200 oraz materac kieszeniowy 180x200

Niewłaściwy sen oraz niewygodne łóżko czy brak odpowiedniego materaca może katastrofalnie wpłynąć na wiele aspektów naszego codziennego funkcjonowania! Dlatego tak ważny jest wybór właściwego materaca... Dobry materac kieszeniowy do łóżka powinien być przede wszystkim wygodny, jednak jest jeszcze jedna ważna cecha. Powinien posiadać właściwości chroniące nasze zdrowie. Użyte do produkcji materaców z kolekcji 24naszemeble materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. To niezwykle ważne jeśli mamy w domu alergików! Wybierz kieszeniowe materace do łóżka z naszej kolekcji do swojej sypialni i pozwól już dziś poczuć się wyjątkowo, a przede wszystkim zdrowo!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel