Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

W 24naszemeble posiadamy pełen asortyment mebli dopasowany do wszystkich pomieszczeń domu. Nasze produkty podbijają kuchnie, jadalnie, salony, sypialnie, biura oraz pokoje dziecięce. 24naszemeble jest dziełem specjalistów od szeroko pojętego meblarstwa, którzy doświadczenie w branży Home & Garden zdobywają od kilkunastu lat. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w 24naszemeble stają się czystą przyjemnością.

Nasza firma jest doceniania i staje się jednym z liderów w branży meblarskiej, nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Szerokiej gamy artykuły w branży Home & Garden, takie jak materace, łóżka, meblościanki, szafy i szafki kuchenne czy szafki RTV oraz meble tapicerowane są docenianie na rynku sprzedaży.  

Od początku naszej działalności pragniemy przewidywać potrzeby naszych Klientów i być zawsze o krok do przodu w designerskich trendach wnętrzarskich przed innymi. Nasze meble muszą dawać pełną satysfakcję użytkownikom. Dlatego też każdego miesiąca w 24naszemeble pojawiają się setki nowych produktów, które z łatwością wkroczą w Twoje codzienne życie! 


24naszemeble.pl


24naszemeble założono w 2016 roku w Sokolnikach k. Wielunia, miejscowości zlokalizowanej w centralnej Polsce - w ścisłym zagłębiu meblowym. Od samego początku jest to firma rodzinna, której właścicielami są bracia Łukasz i Bartosz. Od najmłodszych lat związani są z meblarstwem. 

"Od wielu lat jesteśmy związani z branżą meblową. Poznawaliśmy proces produkcji różnych mebli od podstaw. Byliśmy przy przyjmowaniu surowców, okuć oraz innych elementów potrzebnych do skompletowania ładnych i użytkowych mebli. Pracowaliśmy przy wycinaniu elementów, wierceniu, oklejaniu, itd. Zajmowaliśmy się pakowaniem elementów. Wykonywaliśmy również prace związane z kontrolą mebli, m.in. montowaliśmy bryły meblowe.
Zdobyte przez nas doświadczenie powoduje, że czujemy się dobrze w tej branży. Bardzo chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania oraz pomagamy rozwiązać różne problemy związane z meblami, a także dzielimy się wiedzą z naszymi współpracownikami."

Łukasz i Bartosz Kurzawa - właściciele 24naszemeble

Trochę o właścicielach 24naszemeble...

Łukasz posiada wieloletnie doświadczenie na rynku wnętrzarskim, które zdobywał współpracując z największymi Producentami mebli oraz Klientami. Dzięki pasji, jaką jest dla niego branża meblarska, potrafi perfekcyjnie wyczuć potrzeby rynku pozyskując produkty wysokiej jakości cieszące się zainteresowaniem Klientów. Inspiruje w codziennej pracy swoich współpracowników oraz doskonale sprawdza się w kontach z kontrahentami. Wiedzę związaną z biznesem i ekonomią zdobywał podczas studiów na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. W wolnym czasie zajmuje się rodziną i aktywnie wypoczywa.

Bartosz posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży mebli oraz kompetencje w obszarze Marketingu i Product Managementu. Swoje umiejętności wykorzystuje w projektach produktowych oraz analizie rynku i potrzeb Klientów. Wiedzę związaną z biznesem i e-handlem rozwijał na Politechnice Wrocławskiej, a następnie tworząc pierwsze serwisy e-commerce związane z branżą Home & Garden. W wolnym czasie uprawia sport oraz śledzi nowinki technologiczne z obszaru e-commerce.


24naszemeble.pl


Dzięki właściwemu zarządzaniu oraz racjonalnym inwestycjom nastąpił dynamiczny rozwój firmy w ostatnim czasie. Obecnie poza innowacyjnymi produktami dysponujemy coraz większymi powierzchniami magazynowymi zlokalizowanymi przy głównych węzłach transportowych w Polsce, a także zapleczem logistycznym i własną flotą transportową. 24naszemeble stawia na ciągły rozwój, dzięki czemu nasze meble cieszą się stale rosnącą popularnością wśród Klientów.

Meble oferowane przez 24naszemeble wytwarzane są na innowacyjnych liniach produkcyjnych. Produkowane są w Polsce na terenie popularnego zagłębia w województwie wielkopolskim oraz województwie łódzkim związanego z produkcją wnętrzarską, meblarstwem i tapicerstwem oraz objęte są 24-miesięczną gwarancją co daje naszym Klientom odpowiedni komfort zakupu i użytkowania. W 24naszemeble stawiamy na doświadczenie związane z długoletnią produkcją mebli. Dzięki temu masz gwarancję, że meble zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów oraz z należytą starannością i precyzją. Polecając nasze meble Klientom, jesteśmy świadomi, że Polscy producenci mebli są znani i cenieni na całym świecie za doskonałą jakość oraz nowoczesny design.


pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel