Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki pod okap

Szafki pod okap, szafka pod okap oraz szafka pod okap teleskopowy

Szafki pod okap z kolekcji 24naszemeble to przepis na nowoczesne, komfortowe a przede wszystkim funkcjonalne wnętrze w Twojej kuchni czy salonie z aneksem kuchennym! Szafka pod okap stworzona modułowo to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które powoduje, że meble od stolarza, których koszt będzie niezwykle wysoki odchodzą do lamusa. Szafka pod okap teleskopowy może być dopasowana w Twoim wnętrzu w zestaw kuchenny stworzony do Twoich indywidualnych potrzeb bez doradcy typu stolarz czy architekt wnętrz. Teraz Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja modernistyczna kuchnia marzeń! Szafka pod okap podszafkowy od 24naszemeble to zupełna wolność w stworzeniu takiej kuchnia o jakiej tylko marzysz! Szafkę pod okap możesz układać jak tylko chcesz! Wolisz w swojej kuchni więcej elementów wiszących? Proszę bardzo. Szafka pod okap pozwoli na stworzenie dowolnego rozwiązania.

Szafka pod okap 50 cm, szafka pod okap 60 i szafka pod okap podszafkowy 

Szafki pod okap kuchenny posiadają nowoczesny system zawiasów, dzięki czemu otwieranie drzwi od szafek i szuflad nie będzie stanowić dla Ciebie i Twoich bliskich żadnego problemu przez długie lata! Szafka pod okap 50 cm z oferty 24naszemeble to niezawodność, piękno oraz nowoczesny design. Nie tylko szafka pod okap 60 wykonana została z wysokiej jakości materiałów odpornych na wpływ czynników zewnętrznych takich jak obicia mebla, uderzenia czy zdarzające się czasem niefortunne zadrapania. Również szafki pod okap 60 cm poza wysoką odpornością posiadają dzięki właściwemu podziałowi wnętrza dużą powierzchnię do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów i dodatków kuchennych!

Szafka pod okap 60 cm oraz szafki pod okap kuchenny

Co bardzo ważne, wymiary każdego mebla z naszej kolekcji są optymalne, dzięki czemu bez problemu można je łączyć i powielać bez obaw, że nie będą do siebie pasować w naszej kuchni! Szafka pod okap wpasuje się perfekcyjnie do każdego typu pomieszczenia! Gwarantuje komfortowe i bezproblemowe korzystanie oraz trwałość przez wiele lat użytkowania.

pixel