Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki z szufladami do kuchni

Szafki z szufladami do kuchni, szafka do kuchni z szufladami oraz szafka z szufladami do kuchni

Szafki z szufladami do kuchni z kolekcji 24naszemeble to przepis na nowoczesne, komfortowe a przede wszystkim funkcjonalne wnętrze w Twojej kuchni czy salonie z aneksem kuchennym! Szafka do kuchni z szufladami stworzona modułowo to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które powoduje, że meble od stolarza, których koszt będzie niezwykle wysoki odchodzą do lamusa. Szafka z szufladami do kuchni może być dopasowana w Twoim wnętrzu w zestaw kuchenny stworzony do Twoich indywidualnych potrzeb bez doradcy typu stolarz czy architekt wnętrz. Teraz Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja modernistyczna kuchnia marzeń! Szafka z szufladami do kuchni od 24naszemeble to zupełna wolność w stworzeniu takiej kuchnia o jakiej tylko marzysz! Szafkę z szufladami do kuchni możesz układać jak tylko chcesz! Wolisz w swojej kuchni więcej elementów wiszących? Proszę bardzo. Szafka do kuchni z szufladami pozwoli na stworzenie dowolnego rozwiązania.

Szafki do kuchni z szufladami, szafka z szufladami do kuchni 80 cm i szafka z szufladami do kuchni 60 cm

Szafki do kuchni z szufladami posiadają nowoczesny system zawiasów, dzięki czemu otwieranie drzwi od szafek i szuflad nie będzie stanowić dla Ciebie i Twoich bliskich żadnego problemu przez długie lata! Szafka z szufladami do kuchni 80 cm czy szafka z szufladami do kuchni 60 cm z oferty 24naszemeble to niezawodność, piękno oraz nowoczesny design. Nie tylko szafka z szufladami do kuchni 40 cm wykonana została z wysokiej jakości materiałów odpornych na wpływ czynników zewnętrznych takich jak obicia mebla, uderzenia czy zdarzające się czasem niefortunne zadrapania. Również szafki z szufladami do kuchni 50 cm poza wysoką odpornością posiadają dzięki właściwemu podziałowi wnętrza dużą powierzchnię do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów i dodatków kuchennych!

Szafka z szufladami do kuchni 40 cm oraz szafka z szufladami do kuchni 30 cm

Co bardzo ważne, wymiary każdego mebla z naszej kolekcji są optymalne, dzięki czemu bez problemu można je łączyć i powielać bez obaw, że nie będą do siebie pasować w naszej kuchni! Szafka z szufladami do kuchni 30 cm wpasuje się perfekcyjnie do każdego typu pomieszczenia! Gwarantuje komfortowe i bezproblemowe korzystanie oraz trwałość przez wiele lat użytkowania.

pixel