Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki kuchenne stojące

Szafki kuchenne stojące, szafki kuchenne stojące z blatem i pojedyncze szafki kuchenne

Szafki kuchenne stojące można podzielić na szafki z szufladami, szafki z drzwiami oraz szafki bez frontów. Szeroka paleta kolorystyczna ułatwi dopasowanie szafek do każdej aranżacji. W ofercie 24naszemeble znajdziesz nowoczesne szafki kuchenne oraz trwałe rozwiązania, które ułatwią codzienne czynności.

Szafki kuchenne stojące z szufladami i szafki kuchenne stojące z szufladami 80 cm

Szafki kuchenne stojące z kolekcji 24naszemeble to przepis na nowoczesne, komfortowe a przede wszystkim funkcjonalne wnętrze w Twojej kuchni czy salonie z aneksem kuchennym! Szafka kuchenna stojąca stworzona modułowo to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które powoduje, że meble od stolarza, których koszt będzie niezwykle wysoki odchodzą do lamusa. Szafki kuchenne stojące z blatem mogą być dopasowane w Twoim wnętrzu w zestaw kuchenny stworzony do Twoich indywidualnych potrzeb bez doradcy typu stolarz czy architekt wnętrz. Teraz Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja modernistyczna kuchnia marzeń! Szafki kuchenne stojące z szufladami od 24naszemeble to zupełna wolność w stworzeniu takiej kuchnia o jakiej tylko marzysz! Szafki kuchenne stojące wysokie możesz układać jak tylko chcesz! Wolisz w swojej kuchni więcej elementów wiszących? Proszę bardzo. Szafki kuchenne stojące bez blatu pozwolą na stworzenie dowolnego rozwiązania.

 

Szafki kuchenne stojące wysokie, szafki kuchenne stojące z szufladami 60 cm, szafki kuchenne stojące głębokość 40 cm oraz szafki kuchenne stojące bez blatu

Szafki kuchenne stojące z szufladami 80 cm posiadają nowoczesny system zawiasów, dzięki czemu otwieranie drzwi od szafek i szuflad nie będzie stanowić dla Ciebie i Twoich bliskich żadnego problemu przez długie lata! Szafki kuchenne stojące z szufladami 60 cm z oferty 24naszemeble to niezawodność, piękno oraz nowoczesny design. Nie tylko szafki kuchenne stojące głębokość 40 cm wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na wpływ czynników zewnętrznych takich jak obicia mebla, uderzenia czy zdarzające się czasem niefortunne zadrapania. Również szafka kuchenna pod zlew czy szafka kuchenna stojąca słupek poza wysoką odpornością posiada dzięki właściwemu podziałowi wnętrza dużą powierzchnię do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów i dodatków kuchennych!

Szafki kuchenne stojące 60 cm, szafka kuchenna stojąca, szafka kuchenna stojąca 60 i szafka kuchenna stojąca 80 z blatem

Co bardzo ważne, wymiary każdego mebla z naszej kolekcji są optymalne, dzięki czemu bez problemu można je łączyć i powielać bez obaw, że nie będą do siebie pasować w naszej kuchni! Szafka kuchenna stojąca 60, szafka kuchenna stojąca 80 z blatem czy szafki kuchenne stojące 60 cm wpasują się perfekcyjnie do każdego typu pomieszczenia! Gwarantują komfortowe i bezproblemowe korzystanie oraz trwałość przez wiele lat użytkowania.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel