Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Materace multipocket

Materace multipocket i materac kieszeniowy multipocket

Materace multipocket to nadal materace sprężynowe kieszonkowe, ale o znacznie większej ilości sprężyn. Średnica sprężyny w tego typu materacach to maksymalnie 3,5 cm. Na każdy metr kwadratowy materaca przypada ich co najmniej 506. Należy pamiętać, że każda sprężyna to punkt podparcia dla ciała, dlatego im więcej sprężyn - tym materac jest wygodniejszy. Każda sprężyna jest umieszczona w osobnym woreczku. Brak bezpośredniego połączenia sprężyn eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca, przy nacisku na małą powierzchnię. Materace multipocket są bardzo elastyczne i występują w wersji o siedmiu strefach twardości.

Materace multipocketowe, materac multipocket oraz multipocket materac

Materace multipocketowe stanowią niezbędne wyposażenie każdej nowoczesnej sypialni, pokoju nastolatka, pokoju dziecka, pokoju niemowlaka a nawet pokoju gościnnego! Materac multipocket to gwarancja odpowiedniego zdrowia przez długie lata dzięki zachowaniu właściwego snu! Każde nowoczesne łóżko to mebel, który bez komfortowego i funkcjonalnego materaca multipocket nie ma szans na spełnienie najważniejszego zadania jakim jest dostarczenie nam właściwego snu! Odpowiedni sen, zdrowy wypoczynek oraz regeneracja naszego organizmu to zadania, które multipocket materac do spania z kolekcji 24naszemeble spełni bez większych problemów! Właściwe materace do łóżka - a tylko takie posiadamy w naszej kolekcji - zapewnią zdrowy i regenerujący sen każdej nocy! Kluczowym aspektem materacy multipocket z kolekcji 24naszemeble jest zachowanie właściwej pozycji ciała podczas snu. Dzięki temu materace multipocket na łóżko pozwolą zapomnieć o bólach naszych pleców, karku czy głowy! Jeśli chodzi o wybór właściwego materaca dla Ciebie czy Twoich bliskich nie oszczędzaj! Nie warto! Przecież zdrowie nasze oraz naszych najbliższych jest najważniejsze... Odpowiedni sen gwarantuje utrzymanie właściwej kondycji naszego ciała, co w ogromnym stopniu przekłada się na zdrowie naszego organizmu! Warto zatem wyposażyć swoją sypialnię, pokój nastolatka oraz pokój dziecka w łóżko wyposażone w wysokiej jakości materac multipocket do spania. Wybór odpowiedniego materaca to właściwy krok, aby wprowadzić do swoich wnętrz niespotykany do tej pory komfort!

 

Materac multipocket 180x200, materace multipocket 160x200, materace multipocket 140x200 oraz materace multipocket 90x200

Pamiętaj, że właściwe dopasowanie materaca do Twoich indywidualnych potrzeb to duża część sukcesu, która zagwarantuje swobodny i efektywny odpoczynek Tobie i Twoim bliskim każdego dnia! W kolekcji 24naszemeble znajdziesz multipocket materac, który pozwoli na wypoczynek oraz sen na najwyższym poziomie, którego do tej pory jeszcze nie zaznaliście! Nowoczesny materac multipocket 180x200 czy materace multipocket 160x200 z naszej kolekcji gwarantuje, że dobry sen przełoży się na inne aspekty Twojego życia oraz życia Twojej rodziny! Wypoczęty człowiek może znacznie więcej! Brak bólu pleców, brak bólu ramiona, brak problemów z kręgosłupem a nawet znikające problemy z bólem głowy... Tak! Właściwy sen na odpowiednim materacu wpływa na zmniejszenie również takich objawów.

Materace sprężynowe multipocket, materace multipocket 100x200 oraz materac multipocket 160x200

Niewłaściwy sen oraz niewygodne łóżko czy brak odpowiedniego materaca może katastrofalnie wpłynąć na wiele aspektów naszego codziennego funkcjonowania! Dlatego tak ważny jest wybór właściwego materaca... Dobry materac powinien być przede wszystkim wygodny, jednak jest jeszcze jedna ważna cecha. Powinien posiadać właściwości chroniące nasze zdrowie. Użyte do produkcji materaców multipocket z kolekcji 24naszemeble materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. To niezwykle ważne jeśli mamy w domu alergików! Wybierz materace multipocket 140x200, materace multipocket 90x200, materace multipocket 100x200 czy materac multipocket 160x200 z naszej kolekcji do swojej sypialni i pozwól już dziś poczuć się wyjątkowo, a przede wszystkim zdrowo!

pixel