Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafy

Szafy, szafy przesuwne i szafy z lustrem

Szafa niewątpliwie jest jednym z podstawowych mebli w każdym mieszkaniu. Przy ich wyborze ważny jest nie tylko wygląd, ale również funkcjonalność. Idealna szafa to taka, która łączy obie te cechy. W ofercie sklepu 24naszemeble znajdziesz projekty, które reprezentują najnowsze trendy w branży meblarskiej oraz ponadczasowe produkty, które można dopasować do każdego wnętrza. Różnorodność proponowanych szaf, pozwoli na wybranie produktu idealnie spełniającego oczekiwania pod kątem elegancji, trwałości oraz funkcjonalności.

Szafy do domu i mieszkania, tanie szafy, szafy z półkami oraz szafa nowoczesna i designerska

Szafy to niezastąpione meble każdego nowoczesnego wnętrza. W świecie magii oraz literatury domowe szafy potrafią przenieść nas do magicznej krainy marzeń, ale na co dzień w naszych mieszkaniach czy domach mają również niezwykle ważną rolę! Z modnymi szafami z kolekcji 24naszemeble już sam wygląd pomieszczenia będzie tworzył niezwykłe piękno! Szafy do domu i mieszkania niewątpliwie dodadzą uroku i piękna każdej aranżacji wnętrza. Mówi się również, że w przypadku szafy liczy się wnętrze i to również jest prawda, ponieważ szafy z półkami muszą być funkcjonalne i pomieścić dużą liczbę odzieży, akcesoriów i dodatków jak również wyglądać stylowo. Tanie szafy z naszej kolekcji wyposażone są w wygodny drążek na wieszaki oraz funkcjonalne półki. To wszystko sprawia, że są najlepszymi organizerami naszych codziennych rzeczy takich jak odzież, obuwie i dodatki. Wiele szaf posiada również dodatkowe szafki oraz pojemne szuflady. Aranżując przestrzeń w naszych wnętrzach często planujemy ją w taki sposób, aby sporo miejsca pozostało wolne. Dzięki takim działaniom możemy z powodzeniem zmieścić szafę w wolnej przestrzeni.

Szafy 100 cm, szafy 80 cm, szafy 250 cm oraz szafy 90 cm szerokości idealne do Twojego wnętrza

Gdzie najlepiej ustawić szafę w naszych wnętrzach? Oczywiście koło łóżka! Rano, od razu po wstaniu z łóżka możemy sięgnąć do pobliskiej szafy po odzież i w ciągu kilku chwil ubrać się. Szafa nowoczesna z kolekcji 24naszemeble pozwoli Tobie oraz Twoim bliskim zadbać o odpowiedni ład, który jest niezbędny w domowych wnętrzach. Tanie szafy ubraniowe mogą służyć zarówno do przechowywania codziennej garderoby, jak i innych elementów, na przykład tekstyliów, chemii gospodarczej czy innych domowych zapasów. A ile warto posiadać szaf w swoim domu? To zależy od liczy pomieszczeń oraz ilości domowników! Każdy marzy, aby mieć miejsce do przechowywania swoich rzeczy tylko dla siebie... Dlatego typowe szafy 100 cm, szafy 80 cm czy szafy 250 cm wychodzą naprzeciw tym potrzebom. Warto, aby każdy domownik posiadał szafę na wyłączność! Wtedy każdy będzie miał pełną kontrolę nad zawartością szafy i zyskasz swoją własną zorganizowaną garderobę.

Tanie szafy ubraniowe, szafy głębokość 40 cm, szafy ubraniowe oraz szafy białe, które zachwycą każdego

Szafy 90 cm szerokości czy szafy głębokość 40 cm z naszej kolekcji nadadzą nowoczesnego wyglądu każdemu wnętrzu i z łatwością pomieszczą wszystkie Twoje kreacje. Dobrze dopasowane szafy ubraniowe czy szafa na ubrania wprowadzi do Twojego domu mnóstwo możliwości. Szafy to praktyczne rozwiązanie dla mniejszych oraz większych pomieszczeń. Szafy białe czy szafy czarne to funkcjonalny oraz estetyczny mebel w Twoim wnętrzu. Wystarczy dopasować odpowiednią kolorystykę oraz styl szafy do wystroju wnętrza i cieszyć się z korzyści, jakie każdego dnia niesie za sobą ten niezwykle użytkowy mebel.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel