Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Słupki kuchenne

Słupki kuchenne, słupek kuchenny 30 cm, słupek kuchenny 40 cm, słupki kuchenne wysokie oraz słupek kuchenny z szufladami

Słupki kuchenne z kolekcji 24naszemeble to przepis na nowoczesne, komfortowe a przede wszystkim funkcjonalne wnętrze w Twojej kuchni czy salonie z aneksem kuchennym! Słupek kuchenny stworzony modułowo to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które powoduje, że meble od stolarza, których koszt będzie niezwykle wysoki odchodzą do lamusa. Słupek kuchenny cargo może być dopasowany w Twoim wnętrzu w zestaw kuchenny stworzony do Twoich indywidualnych potrzeb bez doradcy typu stolarz czy architekt wnętrz. Teraz Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja modernistyczna kuchnia marzeń! Słupek kuchenny biały połysk od 24naszemeble to zupełna wolność w stworzeniu takiej kuchnia o jakiej tylko marzysz! Słupek kuchenny możesz układać jak tylko chcesz! Wolisz w swojej kuchni więcej elementów wiszących? Proszę bardzo. Słupek kuchenny biały czy słupek kuchenny dąb sonoma pozwoli na stworzenie dowolnego rozwiązania.

Słupek kuchenny 20 cm, słupek kuchenny 60, słupek kuchenny biały połysk i słupek kuchenny dąb sonoma

Słupek kuchenny z szufladami posiada nowoczesny system zawiasów, dzięki czemu otwieranie drzwi od szafek i szuflad nie będzie stanowić dla Ciebie i Twoich bliskich żadnego problemu przez długie lata! Słupek kuchenny 30 cm czy słupek kuchenny 40 cm z oferty 24naszemeble to niezawodność, piękno oraz nowoczesny design. Nie tylko słupek kuchenny 20 cm czy słupek kuchenny 60 wykonany został z wysokiej jakości materiałów odpornych na wpływ czynników zewnętrznych takich jak obicia mebla, uderzenia czy zdarzające się czasem niefortunne zadrapania. Również słupek kuchenny 50 cm czy słupek kuchenny 60 cm poza wysoką odpornością posiadają dzięki właściwemu podziałowi wnętrza dużą powierzchnię do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów i dodatków kuchennych!

Słupek kuchenny 50 cm, słupek kuchenny 60 cm, słupek kuchenny biały oraz słupek kuchenny cargo

Co bardzo ważne, wymiary każdego mebla z naszej kolekcji są optymalne, dzięki czemu bez problemu można je łączyć i powielać bez obaw, że nie będą do siebie pasować w naszej kuchni! Słupek kuchenny wysoki wpasuje się perfekcyjnie do każdego typu pomieszczenia! Gwarantuje komfortowe i bezproblemowe korzystanie oraz trwałość przez wiele lat użytkowania.

pixel