Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Styl boho

Styl boho wnętrza

Meble w stylu boho to niezwykłe kolory i formy, które odzwierciedlają wolność oraz artystycznego ducha! Boho to niezwykły styl, który łączy różne kultury i materiały nadając meblom wstawianym do naszych wnętrz niepowtarzalny charakter. Kanapa, sofa czy fotele w stylu boho pokryte są kolorowymi tkaninami. Warto jako dodatek do tych mebli wykorzystać tekstylia takie jak poduszki dekoracyjne czy koce i pledy w kwieciste wzory. Stoliki kawowe oraz ławy w stylu boho wykonane są najczęściej z jasnego drewna. Pięknie wyglądają również stoliki boho lekko oznaczone zębem czasu. Meble w stylu boho to również modne ozdobne regały oraz półki w kolorze naturalnego drewna, które pozwolą na przechowywanie ozdobnych dodatków i dekoracji jak figurki kolekcjonerskie, wazony, ceramika czy rzeźby. Pamiętaj, żeby meble w stylu boho, które chcesz wprowadzić do swojego wnętrza były lekkie i kolorowe. Boho styl musi być harmonią z resztą wystroju Twojego wnętrza. Kolorowe poduszki dekoracyjne, trendy narzuty oraz kwiatowe zasłony również pomogą wprowadzić do Twojego wnętrza styl boho.

Styl boho salon

Meble do salonu w stylu boho zachwycą każdego swoim wyjątkowym charakterem wolności oraz artystycznego wykonania. Boho w naszym salonie czy pokoju dziennym to natura i ekologiczne materiały. Styl boho pozwoli na połączenie w naszym wnętrzu różnych kolorów i wzorów, dzięki czemu pomieszczenie stanie się wyjątkowe, niepowtarzalne oraz niezwykle oryginalne! Taki salon w stylu boho z pewnością zachwyci każdego domownika oraz gościa! Wykorzystaj w salonie boho sofę lub kanapę w niezwykle kolorowej tkaninie jak butelkowa zieleń, żółty, niebieski czy czerwony. Warto postawić na miękki materiał sofy jak welur oraz dodatkowo wybrać opcję wodo i plamoodporności. Nie zapominaj też o ważnych tekstyliach do salonu jak kolorowe poduszki dekoracyjne, koce i pledy w stylu boho. Fotele z miękkiego materiału jak welur również będą idealnym dodatkiem do pokoju dziennego urządzonego w stylu boho. Pamiętaj, że boho w salonie to nie tylko łóżko i fotel. To także stolik kawowy najlepiej w kolorze naturalnego drewna. Regały oraz półki wykonane z naturalnego drewna także będą idealnym dodatkiem do pomieszczenia. Pamiętaj, aby w salonie urządzonym w stylu boho stawiać na meble kolorowe oraz zachwycające. Wybieraj meble modne, które będą harmonizowały się w salonie z pozostałymi dodatkami wystroju wnętrza takimi jak zasłony, firanki czy kolorowe dywany. Z pewnością duża ilość kwiatów oraz ciekawych dekoracji wpłynie pozytywnie na to, jak urządzisz swój wyjątkowy pokój w styl boho.

Styl boho sypialnia

Meble do sypialni w stylu boho pozwolą stworzyć w Twoi wnętrzu enklawę wolności, kolorowego oddechu i niespotykanej w żadnym innym stylu oryginalności! Dlaczego? Ponieważ styl boho łączy w sobie różnorodność wzorów, kultury i niesamowitych kolorów, co połączone w jeden organizm daje całemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd, który pokochały miliony osób! Styl boho w sypialni pozwala na zupełną wolność! Zacznij od łóżka do sypialni w stylu boho, które najlepiej aby były wykonane w kolorze naturalnego drewna. W sypialni boho nie może zabraknąć również kolorowych poduszek dekoracyjnych, pledów oraz narzut, które będą idealnie pasować do reszty wystroju całego wnętrza. Wstaw do sypialni również stolik nocny wykonany z materiału, który pasować będzie do Twojego łóżka. W nowoczesnej i modnej sypialni nie może zabraknąć pojemnej szafy oraz komody, która pomieści całą niezbędną odzież, akcesoria i dodatki. Szafa oraz komoda mogą mieć kolorowe uchwyty, które będą pasować do reszty wystroju wnętrza boho. Jeśli przed snem lubisz poświęcić chwilę czasu na relaks i medytację, warto postawić na fotel lub pufę z miękkiego materiału jakim jest welur, która idealnie pasować będzie do aranżacji boho. Ozdobne regały oraz półki boho pomieszczą w Twojej sypialni wszystkie cenne dekoracje i inne przedmioty, które lubisz mieć blisko siebie zaraz po przebudzeniu! Pamiętaj, że sypialnia w stylu boho to poza meblami dodatki, dodatki i jeszcze raz dodatki takie jak kolorowe poduszki dekoracyjne, modne i kolorowe narzuty, kwiatowe zasłony, świeże kwiaty oraz ręczne dekoracje z naturalnych materiałów, które pozwolą wprowadzić styl boho do Twojego wnętrza!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel