Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Styl boho

Styl boho, styl boho wnętrza, styl boho w domu oraz meble w stylu boho do mieszkania

Meble w stylu boho to niezwykłe kolory i formy, które odzwierciedlają wolność oraz artystycznego ducha! Boho to niezwykły styl, który łączy różne kultury i materiały nadając meblom wstawianym do naszych wnętrz niepowtarzalny charakter. Kanapa, sofa czy fotele w stylu boho pokryte są kolorowymi tkaninami. Warto jako dodatek do tych mebli wykorzystać tekstylia takie jak poduszki dekoracyjne czy koce i pledy w kwieciste wzory. Stoliki kawowe oraz ławy w stylu boho wykonane są najczęściej z jasnego drewna. Pięknie wyglądają również stoliki boho lekko oznaczone zębem czasu. Meble w stylu boho to również modne ozdobne regały oraz półki w kolorze naturalnego drewna, które pozwolą na przechowywanie ozdobnych dodatków i dekoracji jak figurki kolekcjonerskie, wazony, ceramika czy rzeźby. Pamiętaj, żeby meble w stylu boho, które chcesz wprowadzić do swojego wnętrza były lekkie i kolorowe. Boho styl musi być harmonią z resztą wystroju Twojego wnętrza. Kolorowe poduszki dekoracyjne, trendy narzuty oraz kwiatowe zasłony również pomogą wprowadzić do Twojego wnętrza styl boho.

Styl boho salon, aranżacja wnętrz styl boho oraz meble do salonu w stylu boho

Meble do salonu w stylu boho zachwycą każdego swoim wyjątkowym charakterem wolności oraz artystycznego wykonania. Boho w naszym salonie czy pokoju dziennym to natura i ekologiczne materiały. Styl boho pozwoli na połączenie w naszym wnętrzu różnych kolorów i wzorów, dzięki czemu pomieszczenie stanie się wyjątkowe, niepowtarzalne oraz niezwykle oryginalne! Taki salon w stylu boho z pewnością zachwyci każdego domownika oraz gościa! Wykorzystaj w salonie boho sofę lub kanapę w niezwykle kolorowej tkaninie jak butelkowa zieleń, żółty, niebieski czy czerwony. Warto postawić na miękki materiał sofy jak welur oraz dodatkowo wybrać opcję wodo i plamoodporności. Nie zapominaj też o ważnych tekstyliach do salonu jak kolorowe poduszki dekoracyjne, koce i pledy w stylu boho. Fotele z miękkiego materiału jak welur również będą idealnym dodatkiem do pokoju dziennego urządzonego w stylu boho. Pamiętaj, że boho w salonie to nie tylko łóżko i fotel. To także stolik kawowy najlepiej w kolorze naturalnego drewna. Regały oraz półki wykonane z naturalnego drewna także będą idealnym dodatkiem do pomieszczenia. Pamiętaj, aby w salonie urządzonym w stylu boho stawiać na meble kolorowe oraz zachwycające. Wybieraj meble modne, które będą harmonizowały się w salonie z pozostałymi dodatkami wystroju wnętrza takimi jak zasłony, firanki czy kolorowe dywany. Z pewnością duża ilość kwiatów oraz ciekawych dekoracji wpłynie pozytywnie na to, jak urządzisz swój wyjątkowy pokój w styl boho.

Styl boho sypialnia, elegancki styl boho w sypialni oraz meble do sypialni w stylu boho

Meble do sypialni w stylu boho pozwolą stworzyć w Twoi wnętrzu enklawę wolności, kolorowego oddechu i niespotykanej w żadnym innym stylu oryginalności! Dlaczego? Ponieważ styl boho łączy w sobie różnorodność wzorów, kultury i niesamowitych kolorów, co połączone w jeden organizm daje całemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd, który pokochały miliony osób! Styl boho w sypialni pozwala na zupełną wolność! Zacznij od łóżka do sypialni w stylu boho, które najlepiej aby były wykonane w kolorze naturalnego drewna. W sypialni boho nie może zabraknąć również kolorowych poduszek dekoracyjnych, pledów oraz narzut, które będą idealnie pasować do reszty wystroju całego wnętrza. Wstaw do sypialni również stolik nocny wykonany z materiału, który pasować będzie do Twojego łóżka. W nowoczesnej i modnej sypialni nie może zabraknąć pojemnej szafy oraz komody, która pomieści całą niezbędną odzież, akcesoria i dodatki. Szafa oraz komoda mogą mieć kolorowe uchwyty, które będą pasować do reszty wystroju wnętrza boho. Jeśli przed snem lubisz poświęcić chwilę czasu na relaks i medytację, warto postawić na fotel lub pufę z miękkiego materiału jakim jest welur, która idealnie pasować będzie do aranżacji boho. Ozdobne regały oraz półki boho pomieszczą w Twojej sypialni wszystkie cenne dekoracje i inne przedmioty, które lubisz mieć blisko siebie zaraz po przebudzeniu! Pamiętaj, że sypialnia w stylu boho to poza meblami dodatki, dodatki i jeszcze raz dodatki takie jak kolorowe poduszki dekoracyjne, modne i kolorowe narzuty, kwiatowe zasłony, świeże kwiaty oraz ręczne dekoracje z naturalnych materiałów, które pozwolą wprowadzić styl boho do Twojego wnętrza!

pixel