Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żyrandole

Żyrandole do sypialni

Żyrandole to niezwykle eleganckie oraz funkcjonalne oświetlenie, które doda wszystkim wnętrzom wyjątkowego charakteru i klasy! Żyrandole do pokoju z kolekcji 24naszemeble to popularne lampy, które nie tylko dostarczają światło, ale również pełnią rolę dekoracyjną, nadając pomieszczeniom designerki wygląd! Żyrandole to wieloramienne lampy sufitowe, które posiadają w swojej bryle konstrukcyjnej bogate i nowoczesne zdobienie. Żyrandole boho czy żyrandole glamour charakteryzują się punktami świetlnymi, które są rozmieszczone w taki sposób, aby równomiernie rozprowadzać światło w całym pomieszczeniu! Żyrandole klasyczne jeszcze kilkanaście lat były kojarzone z luksusem i wytwornością, często spotykane jedynie w pałacach i rezydencjach.

Żyrandole do kuchni

Żyrandole do sypialni zaprojektowane zostały w taki sposób, aby tworzyć przytulną i relaksującą atmosferę w aranżacji każdego wnętrza. W sypialni ważne jest, aby światło było miękkie i rozproszone, co sprzyja właściwemu odpoczynkowi. Dlatego żyrandole do sypialni z kolekcji 24naszemeble często wyposażone są w dodatkowe elementy, które łagodzą i rozpraszają światło, tworząc subtelne efekty świetlne.

Żyrandole do pokoju

Żyrandole do pokoju dziennego czyli lampy wiszące do popularnego salonu pełnią funkcję zarówno oświetleniową, jak i dekoracyjną w naszych wnętrzach. W salonie czy pokoju dziennym, żyrandol bardzo często stanowi centralny punkt wnętrza, który przyciąga uwagę i nadaje ton całemu pomieszczeniu. Pamiętaj, że wybierając żyrandol do pokoju, warto zwrócić uwagę na wielkość całego pomieszczenia oraz wysokość sufitu, aby wybrać model lampy, który będzie proporcjonalny i dobrze wkomponuje się w całą przestrzeń.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel