Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki kuchenne

Szafki kuchenne, szafka kuchenna i szafki kuchenne na sztuki

Szafki kuchenne należą do kategorii mebli kuchennych modułowych. W kolekcji naszego sklepu znajdują się szafki kuchenne stojące i szafki kuchenne wiszące, dzięki czemu można umeblować każdą kuchnię. Mnogość szafek w każdej kolekcji to nieograniczona ilość pomysłów na aranżację. Z oferowanych szafek można utworzyć także wyspę kuchenną. Wśród proponowanych mebli, można znaleźć szafki kuchenne narożne, szafki kuchenne z szufladami oraz szafki kuchenne górne z tradycyjnymi frontami, uchylanymi na bok, a także szafki kuchenne górne z frontami podnoszonymi na siłownikach gazowych. Pamiętamy o tym, że kuchnia to również akcesoria kuchenne, czasami duże i ciężkie. Z takim ciężarem poradzą sobie szafki kuchenne z szufladami metabox, o zwiększonej wytrzymałości. Funkcjonalne szafki kuchenne w nowoczesnym wykonaniu to podstawa każdej kuchni. Szafki kuchenne do samodzielnego montażu są tańszą alternatywą dla mebli produkowanych pod specjalne zamówienie, tzw. "na wymiar". Jeżeli kuchnia jest ustawna, warto pomyśleć nad wybraniem mebli modułowych. Kilkanaście wariantów kolorystycznych pozwoli dopasować meble do aranżacji pomieszczenia. Każda kolekcja to kilkanaście lub kilkadziesiąt modułów, z których można utworzyć zestaw dopasowany do wymiarów Twojej kuchni.

Szafki kuchenne pojedyncze oraz tanie szafki kuchenne na sztuki

Szafki kuchenne z kolekcji 24naszemeble to przepis na nowoczesne, komfortowe a przede wszystkim funkcjonalne wnętrze w Twojej kuchni czy salonie z aneksem kuchennym! Szafka kuchenna stworzona modułowo to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które powoduje, że meble od stolarza, których koszt będzie niezwykle wysoki odchodzą do lamusa. Szafki kuchenne pojedyncze możesz dopasować w swoim wnętrzu w zestaw kuchenny stworzony do Twoich indywidualnych potrzeb bez doradcy typu stolarz czy architekt wnętrz. Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja modernistyczna kuchnia marzeń! Tanie szafki kuchenne na sztuki od 24naszemeble to zupełna wolność w stworzeniu takiej kuchnia o jakiej tylko marzysz! Białe szafki kuchenne czy czarne szafki kuchenne możesz układać jak tylko chcesz! Wolisz w swojej kuchni więcej elementów wiszących? Proszę bardzo. Pojedyncze szafki kuchenne białe oraz szafki kuchenne białe połysk pozwolą na stworzenie dowolnego rozwiązania. A może wolisz większą ilość szafek stojących? Nie ma najmniejszego problemu. Szafki kuchenne modułowe pozwalają na ułożenie, duplikację, przesuwanie danych szafek kuchennych jak tylko chcesz!

Białe szafki kuchenne, szafki kuchenne białe, szafki kuchenne białe połysk, czarne szafki kuchenne i szafki kuchenne modułowe

 

Szafki kuchenne z szufladami posiadają nowoczesny system zawiasów, dzięki czemu otwieranie drzwi od szafek i szuflad nie będzie stanowić dla Ciebie i Twoich bliskich żadnego problemu przez długie lata! Modułowe mebel kuchenne z oferty 24naszemeble to niezawodność, piękno oraz nowoczesny design. Nie tylko pojedyncze szafki kuchenne wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na wpływ czynników zewnętrznych takich jak obicia mebla, uderzenia czy zdarzające się czasem niefortunne zadrapania. Również szafka kuchenna pod zlew czy szafka kuchenna stojąca słupek poza wysoką odpornością posiada dzięki właściwemu podziałowi wnętrza dużą powierzchnię do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów i dodatków kuchennych!

Szafki kuchenne z szufladami, pojedyncze szafki kuchenne, szafka kuchenna 60 oraz szafka kuchenna 80

Co bardzo ważne, wymiary każdego mebla z naszej kolekcji są optymalne, dzięki czemu bez problemu można je łączyć i powielać bez obaw, że nie będą do siebie pasować w naszej kuchni! Szafka kuchenna 60 czy szafka kuchenna 80 wpasuje się perfekcyjnie do każdego typu pomieszczenia! Gwarantują komfortowe i bezproblemowe korzystanie oraz trwałość przez wiele lat użytkowania.

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel