Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

Na 24naszemeble.pl masz do wyboru różne formy płatności

Dajemy Ci wiele możliwości! Za pobraniem, szybkim przelewem online, BLIKiem, kartą kredytową czy też na raty.

W naszym sklepie możesz wybrać ulubioną formę płatności lub skorzystać z dogodnych systemów ratalnych.

Łatwo

Sposób zapłaty wybierzesz jednym kliknięciem. W przypadku płatności ratalnych wszystko zrobisz online bez wychodzenia z domu.

Szybko i bezproblemowo

Wszystkie formy płatności są widoczne po umieszczeniu produktu w koszyku.

Wygodnie

BLIK, przelew czy pobranie? Płać za zakupy tak jak lubisz.

Bezpiecznie

Wszystkie formy są bezpieczne a wybór płatności odbywa się w naszym sklepie. Nie musisz instalować dodatkowych aplikacjji ani rejestrować się na stronach płatności.

Wybierz spośród 8 form płatności!

1 Pobranie Zapłać gotówką przy odbiorze zamówionych produktów. Pamiętaj, aby mieć przygotowaną dokładną kwotę, co usprawni cały proces dostawy.
2 Przelew online IdoPay Wygodna i szybka forma płatności przelwem online z wybranego konta bankowego. Wszystko odbywa się w bezpieczny sposób bez pobierania dodatkowych aplikacji czy konieczności rejestracji.
3 Przelew zwykły Wykonaj wpłatę na konto nr 91 1020 4564 0000 5202 0141 8052 wpisując numer zamówienia w tytule przelewu. O zaksięgowaniu wpłaty poinformujemy Cię mailowo.
4 Karta płatnicza Wygodna i szybka forma płatności kartą Visa lub Mastercard. Wszystko odbywa się w bezpieczny sposób bez pobierania dodatkowych aplikacji czy konieczności rejestracji.

5 GooglePay Szybka i prosta forma płatności przy użyciu urządzenia mobilnego z Androidem. Wszystko odbywa się w bezpieczny sposób bez pobierania dodatkowych aplikacji. Nie musisz szukać portfela i wpisywać numeru karty - płatność wykonasz jednym kliknięciem.
GooglePay - szybka, prosta i bezpieczna forma płatności w sklepie 24naszemeble.pl

6 BLIK Użyj jednorazowego, 6-cyfrowego kodu, który znajdziesz w aplikacji swojego banku. Płatności BLIKIEM są bezpieczne i wygodne - podaj kod BLIK i zatwierdź transakcję PINem w aplikacji bankowej.
7 PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni Sprawdź produkt na spokojnie w domu, bez zamrażania swoich środków. Po potwierdzeniu transakcji w PayPo wyślemy zamówienie. Na spłatę należności dla PayPo masz aż 30 dni. Jeśli będziesz potrzebował więcej czasu i swobody - możesz rozłożyć płatność na dogodne raty.
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
8 Płatność ratalna z Santander Consumer Bank Zakupy na raty w Santander Consumer Banku to więcej korzyści niż myślisz!

*Kredyt bez wychodzenia z domu - od początku do końca przez internet.
*Proste zasady przyznawania kredytu.
*Raty dopasowane do Twoich możliwości.
*Raty dopasowane do Twoich możliwości.
*Dogodny okres nawet do 50 miesięcy.

Zakup na raty z Santander Consumer Bank
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel