Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Słupki do kuchni

Słupki do kuchni, słupek do kuchni 30 cm, słupek do kuchni 40 cm, słupki do kuchni wysokie oraz słupek do kuchni z szufladami

Słupki do kuchni z kolekcji 24naszemeble to przepis na nowoczesne, komfortowe a przede wszystkim funkcjonalne wnętrze w Twojej kuchni czy salonie z aneksem kuchennym! Słupek do kuchni stworzony modułowo to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które powoduje, że meble od stolarza, których koszt będzie niezwykle wysoki odchodzą do lamusa. Słupek do kuchni biały połysk może być dopasowany w Twoim wnętrzu w zestaw kuchenny stworzony do Twoich indywidualnych potrzeb bez doradcy typu stolarz czy architekt wnętrz. Teraz Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja modernistyczna kuchnia marzeń! Słupek do kuchni biały od 24naszemeble to zupełna wolność w stworzeniu takiej kuchnia o jakiej tylko marzysz! Słupek do kuchni dąb sonoma możesz układać jak tylko chcesz! Wolisz w swojej kuchni więcej elementów wiszących? Proszę bardzo. Słupek do kuchni cargo pozwoli na stworzenie dowolnego rozwiązania.

Słupek do kuchni 20 cm, słupek do kuchni 60, słupek do kuchni biały połysk oraz słupek do kuchni dąb sonoma

Słupek do kuchni wysoki posiada nowoczesny system zawiasów, dzięki czemu otwieranie drzwi od szafek i szuflad nie będzie stanowić dla Ciebie i Twoich bliskich żadnego problemu przez długie lata! Słupek do kuchni 30 cm czy słupek do kuchni 40 cm z oferty 24naszemeble to niezawodność, piękno oraz nowoczesny design. Nie tylko słupek do kuchni 20 cm czy słupek do kuchni 60 wykonany został z wysokiej jakości materiałów odpornych na wpływ czynników zewnętrznych takich jak obicia mebla, uderzenia czy zdarzające się czasem niefortunne zadrapania. Również słupek do kuchni 50 cm czy słupek do kuchni 60 cm poza wysoką odpornością posiada dzięki właściwemu podziałowi wnętrza dużą powierzchnię do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów i dodatków kuchennych!

Słupek do kuchni 50 cm, słupek do kuchni 60 cm, słupek do kuchni biały oraz słupek do kuchni cargo

Co bardzo ważne, wymiary każdego mebla z naszej kolekcji są optymalne, dzięki czemu bez problemu można je łączyć i powielać bez obaw, że nie będą do siebie pasować w naszej kuchni! Słupek do kuchni z szufladami wpasuje się perfekcyjnie do każdego typu pomieszczenia! Gwarantuje komfortowe i bezproblemowe korzystanie oraz trwałość przez wiele lat użytkowania.

pixel