Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolor roku 2024 wg Pantone: Peach Fuzz

Peach Fuzz

Poznajcie Peach Fuzz - kolor roku 2024 według Instytutu Pantone! Tak, w 2024 roku rządzić będzie aksamitna, delikatna brzoskwinia, której wszechogarniający duch wzbogaca umysł, ciało i serce! Taki właśnie według amerykańskiego Instytutu jest kolor Pantone 13-1023. Jesteś gotów na brzoskwiniowe szaleństwo w modzie i dekoracjach wnętrz? Jeśli tak, zaproś brzoskwiniowe, cynamonowe oraz miodowe odcienie 13-2023 do swojego wnętrza!

Kolor roku 2024

Dlaczego Brzoskwiniowy Fuzz? Ponieważ według Instytutu Pantone, Peach Fuzz to ciepły i przytulny odcień podkreślający nasze pragnienie bycia razem z innymi i uczucia, jakie to powoduje. Według ekspertów kolor roku 2024 prezentuje świeże podejście do nowej miękkości. Subtelnie zmysłowy Peach Fuzz to serdeczny brzoskwiniowy odcień, który przynosi uczucie czułości i przekazuje przesłanie troski i dzielenia się, wspólnoty i współpracy.

Pantone 2024

Instytut Pantone tłumaczy, że kolor roku 2024 to wysoce sugerujący dobry smak! Peach Fuzz to prezent dla zmysłów, tworzący symbiotyczną relację pomiędzy naszym zmysłem smaku, wzroku, dotyku i zapachu. Niech zatem 2024 rok taki będzie - brzoskwiniowy! Zmysłowy, symbiotyczny, pełen pozytywnej współpracy oraz troski o innych! A jak wprowadzić ten odcień do dekoracji wnętrz? Zdecydowanie z meblami z naszej kolekcji!

Pantone color of the year 2024

Już od ponad 20 lat miłośnicy mody i designu z utęsknieniem czekają na grudzień! Dlaczego? Ponieważ to właśnie na początku zimowego miesiąca Instytut Pantone ogłasza swój wybór koloru roku. Zwycięski kolor ma w założeniu wytyczać w nadchodzącym roku popularne trendy kolorystyczne, które królować będą na modowych wybiegach a także inspirować będą architektów i projektantów wnętrz. Pamiętaj, że wybór koloru roku to nie decyzja jednej osoby. Za ostatecznym wyborem Instytutu Pantone stoi cały sztab ekspertów i analityków, którzy swoje prognozy opierają na szczegółowych obserwacjach trendów, a werdykt utrzymywany jest w tajemnicy do dnia ogłoszenia zwycięzcy. Poznajcie kolekcję mebli tapicerowanych od 24naszemeble inspirowaną nowym kolorem roku od Pantone!

pixel