Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kinkiety

Kinkiety ścienne

Kinkiety to jedne z ciekawszych rozwiązań związanych z oświetleniem, które chętnie wybieramy do aranżacji naszych wnętrz! Kinkiety ścienne z kolekcji 24naszemeble takie jak kinkiety do sypialni czy kinkiety do przedpokoju to niezwykła funkcjonalność, komfort z użytkowania oraz niezwykły styl i design w naszych wnętrzach. Lampy kinkiety to oświetlenie ścienne, które może pełnić zarówno funkcję dekoracyjną jak i praktyczną. Kinkiety nowoczesne mocowane są bezpośrednio na ścianie, a ich źródłem światła są jedna lub dwie żarówki. Kinkiety mogą przybierać różne kształty i style, od klasycznych po nowoczesne oraz dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na łatwe dopasowanie ich do indywidualnego wystroju Twojego wnętrza. Jeśli chodzi o gamę kolorystyczną, do najpopularniejszych wśród naszych użytkowników należą kinkiety czarne, kinkiety białe oraz kinkiety złote w stylu glamour oraz art deco.

Kinkiety nowoczesne

Zastanawiasz się, dlaczego kinkiety nowoczesne są oświetleniem tak popularnym podczas przygotowywania aranżacji modnych wnętrz sypialni, przedpokojów, korytarzy a także salonów czy pokojów dziennych? To bardzo proste! Ponieważ kinkiety ścienne to wyjątkowy rodzaj oświetlenia, który umieszcza się na ścianach i który posiada wiele zalet! Jakie to zalety? Przede wszystkim lampy kinkiety są niezwykłym elementem dekoracyjnym w naszych wnętrzach, pozwalają na spektakularną oszczędność miejsca, wpływają na wzmacnianie odpowiedniego nastroju we wnętrzu, są wielofunkcyjne oraz zapewniają bezpieczeństwo wszystkim domownikom. Kinkiety dostępne są w różnych stylach, kształtach i rozmiarach, co czyni je doskonałymi dekoracjami każdego rodzaju pomieszczeń, a złote kinkiety, kinkiety białe oraz kinkiety czarne loft są bestsellerami wśród naszych klientów. Kinkiety są idealne dla małych pomieszczeń lub tam, gdzie potrzebne jest więcej wolnej przestrzeni. Tworzą wyjątkowe, miękkie, pośrednie światło, które może pomóc w tworzeniu odpowiedniego nastroju w takim pomieszczeniu jak salon, sypialnia czy pokój gościnny.

Kinkiety do sypialni

Podczas wyboru kinkietów z kolekcji 24naszemeble do nowoczesnych wnętrz warto kierować się stylem minimalistycznym, czyli prostotą formy, eleganckim designem oraz wykorzystaniem nowoczesnych i ekologicznych materiałów, które wpływają pozytywnie na nasze środowisko. Lampy w postaci kinkietów o geometrycznych kształtach będą dobrze pasować do nowoczesnego wystroju każdego wnętrza! Podczas wyboru lampy warto zwrócić uwagę także na kolor kinkietów. W przypadku wnętrz utrzymanych w stonowanych barwach takich jak biały, szary czy czarny, kinkiety w kolorze złotym lub kinkiety w kolorze miedzianym będą stanowić niesamowity akcent i dodadzą pomieszczeniu dodatkowego blasku! W przypadku bardziej kolorowych wnętrz warto zwrócić uwagę na kinkiety w kolorze białym lub czarnym, które dobrze będą się komponować z różnymi kolorami ścian. Kinkiety są również świetnym sposobem na podkreślenie wybranego elementu dekoracyjnego takiego jak obraz na płótnie czy dekoracyjna półka.

pixel